RN732BTTD1004F50
MFR.Part #
RN732BTTD1004F50
JLCPCB Part #
C4317836
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS