SR732ARTTD6R65F
MFR.Part #
SR732ARTTD6R65F
JLCPCB Part #
C6824291
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS