RN732BTTD4072B50
MFR.Part #
RN732BTTD4072B50
JLCPCB Part #
C4062830
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS