SR732BRTTD6R65F
MFR.Part #
SR732BRTTD6R65F
JLCPCB Part #
C6301586
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS