RK73H3ATTE3921F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3921F
JLCPCB Part #
C2581562
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS