ERJ-T06J300V
MFR.Part #
ERJ-T06J300V
JLCPCB Part #
C4187322
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS