SR732ARTTD5R6J
MFR.Part #
SR732ARTTD5R6J
JLCPCB Part #
C6684829
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS