RC2012F24R3CS
MFR.Part #
RC2012F24R3CS
JLCPCB Part #
C3915090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS