SR732ATTD5R6J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTD5R6J
JLCPCB Part #
C2599634
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS