RN73H1ETTP3320B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3320B25
JLCPCB Part #
C2534567
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS