SR732ARTTD3R24F
MFR.Part #
SR732ARTTD3R24F
JLCPCB Part #
C7016590
Description
-55℃~+155℃ 3.24Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS