RUT2012JR430CS
MFR.Part #
RUT2012JR430CS
JLCPCB Part #
C17622783
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS