RN73H2BTTD1801B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1801B50
JLCPCB Part #
C4007155
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS