HV73V1JTTD1873F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1873F
JLCPCB Part #
C4039207
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS