RN73R2BTTD3791A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD3791A05
JLCPCB Part #
C4200487
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.79kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS