SR732ARTTD100G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ARTTD100G
JLCPCB Part #
C7369440
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS