RT0805CRD07118RL
MFR.Part #
RT0805CRD07118RL
JLCPCB Part #
C2142233
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS