SR732BRTTD100G
MFR.Part #
SR732BRTTD100G
JLCPCB Part #
C6824318
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS