RN73H1JTTD8251F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8251F25
JLCPCB Part #
C4357014
Description
100mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS