SR731JRTTDR590F
MFR.Part #
SR731JRTTDR590F
JLCPCB Part #
C6684782
Description
-55℃~+155℃ 200mW 590mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS