RN732BTTD20R5F50
MFR.Part #
RN732BTTD20R5F50
JLCPCB Part #
C4349277
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS