RN73H2ETTD2492C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2492C25
JLCPCB Part #
C4060913
Description
24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS