SR731JRTTDR100F
MFR.Part #
SR731JRTTDR100F
JLCPCB Part #
C6495879
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS