SR732BRTTDR590F
MFR.Part #
SR732BRTTDR590F
JLCPCB Part #
C5925882
Description
-55℃~+155℃ 333mW 590mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS