SR731JRTTDR464F
MFR.Part #
SR731JRTTDR464F
JLCPCB Part #
C7084287
Description
-55℃~+155℃ 200mW 464mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS