SR731JRTTDR866F
MFR.Part #
SR731JRTTDR866F
JLCPCB Part #
C6234810
Description
-55℃~+155℃ 200mW 866mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS