SLR1TTE6340F
MFR.Part #
SLR1TTE6340F
JLCPCB Part #
C4274173
Description
-55℃~+180℃ 1W 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS