SR731JRTTD4R64F
MFR.Part #
SR731JRTTD4R64F
JLCPCB Part #
C2613015
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.64Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS