SR731JTTDR464F
MFR.Part #
SR731JTTDR464F
JLCPCB Part #
C4141101
Description
-55℃~+150℃ 250mW 464mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS