SR731JRTTDR390F
MFR.Part #
SR731JRTTDR390F
JLCPCB Part #
C7320170
Description
-55℃~+155℃ 200mW 390mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS