SR73W2HTTER604F
MFR.Part #
SR73W2HTTER604F
JLCPCB Part #
C2601044
Description
-55℃~+150℃ 604mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS