RR0816P-4871-D-67H
MFR.Part #
RR0816P-4871-D-67H
JLCPCB Part #
C3967633
Description
-55℃~+125℃ 4.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS