RK73G2BRTTD1302C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1302C
JLCPCB Part #
C7049706
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS