SR731HTTC7R50F
MFR.Part #
SR731HTTC7R50F
JLCPCB Part #
C4004440
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS