RN73H2ETTD1050D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1050D100
JLCPCB Part #
C3953841
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS