SR731HTTC3R60F
MFR.Part #
SR731HTTC3R60F
JLCPCB Part #
C2600319
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS