SG73S2ETTD11R3F
MFR.Part #
SG73S2ETTD11R3F
JLCPCB Part #
C4252839
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS