SR731HTTC1R50F
MFR.Part #
SR731HTTC1R50F
JLCPCB Part #
C2600179
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 1.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS