SR731HTTC6R80F
MFR.Part #
SR731HTTC6R80F
JLCPCB Part #
C4088222
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS