RN73H2BTTD2131A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2131A10
JLCPCB Part #
C4125884
Description
-55℃~+155℃ 2.13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS