RN73H2ATTD84R5B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD84R5B25
JLCPCB Part #
C4106704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS