RN731JTTD8661A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD8661A25
JLCPCB Part #
C3957604
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS