SR732ETTD4R3J
MFR.Part #
SR732ETTD4R3J
JLCPCB Part #
C3916803
Description
-55℃~+150℃ 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS