RC0603F1212CS
Extended
- Manufacturer
- Samsung Electro-Mechanics
- MFR.Part #
- RC0603F1212CS
- JLCPCB Part #
- C17599858
- Package
- 0201
- Description
- -55℃~+125℃ 12.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS