ERA-1ARC3011C
MFR.Part #
ERA-1ARC3011C
JLCPCB Part #
C19494855
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS