RN73H2ETTD9653C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9653C25
JLCPCB Part #
C4135297
Description
-55℃~+155℃ 250mW 965kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS