SR731HTTC2R2J
MFR.Part #
SR731HTTC2R2J
JLCPCB Part #
C2600083
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS