SR731ETTP1R60F
MFR.Part #
SR731ETTP1R60F
JLCPCB Part #
C2600345
Description
-55℃~+150℃ 1.6Ω 167mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS