RK73B2ARTTD562J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD562J
JLCPCB Part #
C4123664
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS