SG73S2ETTD3003D
MFR.Part #
SG73S2ETTD3003D
JLCPCB Part #
C4210160
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS